Apollo Creed Vinewood

|ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION|

|CHORVATSKÝ JUNIOR ŠAMPION|

|TOP SHOW ESS male 2022|KASS club|

datum narození: 19. 8. 2021

HD: A/A

klinické vyšetření očí: čistý/clear (2022-11-03)

FUCO: clear (by parents)

PRA CORD1: clear (by parents)

AMS: clear (by parents)

HN: clear (Genomia)

DM: clear (Genomia)

Rodokmen


Vyšetření

DatumVýstavaKategorieVýsledekRozhodčí
30. 12. 2021European spaniel speciality Budapešťtřída štěňatvelmi nadějný 1, minor puppy speciality winnerVibe Borregaard Madsen (DNK)
9. 1. 2022KV KASS Brnotřída štěňatvelmi nadějný 2Renáta Tetřevová (CZ)
5. 2. 2022DUO CACIB Brnotřída štěňatvelmi nadějný 1Soňa Heldová (SK)
12. 2. 2022MVP Katowicetřída štěňatvelmi nadějný 2Stefi Walsh (IE)
19. 3. 2022Speciální výstava Viničné třída dorostuvelmi nadějný 1, BIS dorostLinda Voláriková (SK)
20. 3. 2022Klubová výstava Viničnétřída dorostuvelmi nadějný 1Mauro Mostura (IT)
27. 3. 2022Oblastní výstava Kelčtřída dorostuvelmi nadějný 1, BIS dorost pesDarina Mervová (CZ)
1. 4. 2022Elite puppy show Nitratřída dorostuVN1 elite puppy winner, elite puppy BOB, elite puppy BIGOtakar Vondrouš (CZ)
1. 5. 2022Krajská výstava Dolní Benešovtřída dorostuvelmi nadějný 1Jaroslav Matyáš (SK)
7. 5. 2022Speciální výstava KASS Olomouctřída dorostuvelmi nadějný 1, nejlepší dorostMiroslav Václavík (CZ)
28.5. 2022KV KCHLS Náměšť na Hanétřída mladýchvýborný 1, CAJC, klubový vítěz mladýchMark Boswell (UK)
25.6. 2022Intercanis Brnotřída mladýchvelmi dobrýLudmila Fintorová (SK)
2.7. 2022MVP Wislatřída mladých výborný 1, vítěz mladýchTomasz Slawik (PL)
28.7. 20224 summer shows Splittřída mladýchvýborný 1, vítěz mladýchTatjana Urek (SI)
29.7. 20224 summer shows Splittřída mladýchvýborný 1, vítěz mladých, BOJTino Pehar (HR)
30.7. 20224 summer shows Splittřída mladýchvýborný 1Timothy Thomas (AU)
31.7. 20224 summer shows Splittřída mladýchvýborný 1, vítěz mladých, BOJ, BOBCathy Delmar (IE)
6.8. 2022MVP Prahatřída mladýchvýborný 2Petr Studeník (CZ)
20.8. 2022MVP Mladá Boleslavtřída mladýchvýborný 1, CAJCAndrzej Stepinski (PL)
28.8. 2022MVP Rybniktřída mladýchvýborný 1, vítěz mladých, BOJTomasz Slawik (PL)
18.9. 2022Krajská výstava Dolní Benešovtřída mladýchvýborný 1, vítěz mladých, BIS juniorGabriela Ridarčíková (SK)
24.9. 2022KV KCHLS Kolíntřída mladýchvýbornýKate Keely (UK)
28.9. 2022Krajská Hubertská výstava Kelčtřída mladýchvýborný 1, vítěz třídy mladýchLinda Voláriková (SK)
15.10. 2022KV KASS Staré Těchanovicetřída mladýchvýborný 1, CAJC, klubový vítěz mladýchSanna Kavén (FIN)
27.11. 2022MVP Bratislavatřída mladýchvýborný 1, CAJC, BOJ, BOSRoxana Opris (RO)
3.12. 2022Jubilejní NV Brno "Třicítka"mezitřídavýborný 1, CAC, NV, BOBRenáta Tetřevová (CZ)

Fotografie