Gyda od Jakubského rybníka

|SLOVENSKÝ JUNIOR ŠAMPION|

|SLOVENSKÝ ŠAMPION|

|POLSKÝ ŠAMPION|

|CHORVATSKÝ ŠAMPION|

|ČESKÝ ŠAMPION|

ZV III.cena

chovatel: Martina Smutná

zuby: nůžkový skus, plnochrupá

barva: hnědobílá

HD: A/A

FUCO: clear (by parents)

PRA CORD1: clear (by parents)

klinické vyšetření očí: čistý/clear (2020-08-31)

AMS clear (Genomia)

HN clear (Genomia)

DM clear (Genomia)

 

 

Rodokmen


Výstavy

DatumVýstavaKategorieVýsledekRozhodčí
28. 7. 2018KV KCHLS Náměšť na Hanétřída štěňatvelmi nadějná 2Jens Karlsson (SWE)
29. 7. 2018KV KCHLS Náměšť na Hanétřída štěňatvelmi nadějná 2 Maria Gvozdieva (UA)
16. 9. 2018 Krajská výstava psů Dolní Benešovtřída dorostuvelmi nadějná 1, BIS dorostLenka Frnčová (CZ)
2. 12. 2018 MVP Prahatřída dorostuvelmi nadějná 1Pillement-Heijden Tineke (NL)
12. 1. 2019NV Brnotřída mladýchvýborná 2Lenka Frnčová (CZ)
20. 4. 2019MVP Prahatřída mladých velmi dobrá 3Moray Armstrong (UK)
4. 5. 2019KV KCHLStřída mladýchvýborná 4Kjellevold Stig Arne (NOR)
22. 6. 2019 Intercanis Brnotřída mladýchvýborná 1, CAJC, BOJPetr Studeník (CZ)
17. 8. 2019MVP Bratislava třída mladýchvýborná 1, CAJC, BOJMiloš Kašpar (CZ
18. 8. 2019MVP Bratislava třída mladýchvýborná 1, CAJC, BOJEva Felszéghyová (SK)
14 .9. 2019Vienna Spaniel Showmezitřídavýborná 1, CACChristina Daniels (SWE)
15. 9. 2019NV Rybnikmezitřídavýborná 1, CWC, NV, BOBStanislaw Ablamowicz (PL)
5. 10. 2019KV KCHLS Kolínmezitřídavýborná 1, CAC, Vítěz Kolína, BOSTom Graham (UK)
11. 1. 2020NV Brnotřída otevřenávýborná 1, CAC, NV, BOSRadim Kašpar (CZ)
24. 1. 2020MVP Nitramezitřídavýborná 1, CAC, res CACIBEva Felszéghyová (SK)
25. 1. 2020MVP Nitramezitřídavýborná 1, CAC, res CACIBGyorgy Tesics (HU)
26. 1. 2020 NV Sosnowiecmezitřídavýborná 1, CWC, NV, BOBPawel Osak (PL)
15. 8. 2020NV Mladá Boleslavtřída otevřenávýborná 1, CAC, NV, BOSMiroslav Václavík (CZ)
5. 9. 2020 NV Olomouctřída otevřenávýborná 1, CAC, NVJudit Beke (HUN)
12. 9. 2020 NV Ostravatřída otevřenávýborná 1, CAC, NV, BOB, BIG 1Zofia Konderla (PL)
18. 9. 2020MVP Nitratřída otevřenávýborná 1, CAC, CACIB, BOSJosef Jurza (SK)
19. 9. 2020MVP Nitratřída otevřenávýborná 1, CAC, CACIB, BOSJudit Beke (HUN)
30. 5. 2021MVP Lesznotřída otevřenávýborná 2Linda Voláriková (SK)
5. 6. 2021MVP Brnotřída otevřenávýborná 1, CAC, CACIB, BOSMiloš Kašpar (CZ)
30. 12. 2021European spaniel speciality Budapešťtřída otevřenávýborná 2, res. CACVibe Borregaard Madsen (DNK)
9. 1. 2022KV KASS Brnotřída otevřenávýborná 2, res. CACRenáta Tetřevová (CZ)
5. 2. 2022DUO CACIB Brnotřída otevřenávýborná 4Soňa Heldová (SK)
12. 2. 2022MVP Katowicetřída otevřenávýbornáStefi Walsh (IE)
19. 3. 2022Speciální výstava Viničnétřída otevřenávýborná 1, CACLinda Voláriková (SK)
20. 3. 2022Klubová výstava Viničnétřída otevřenávýborná 1, CACMauro Mostura (IT)
27. 3. 2022Oblastní výstava Kelčtřída otevřenávýborná 1, vítěz třídy, oblastní vítězDarina Mervová (CZ)
1. 5. 2022Krajská výstava Dolní Benešovtřída otevřenávýborná 1, vítěz třídy, krajský vítěz, BIS fena 3. místoJaroslav Matyáš (SK)
2.7. 2022MVP Wislatřída otevřenávýborná 1, CWC, CACIB, BOSTomasz Slawik (PL)
28.7.20224 summer shows Splittřída otevřenávýborná 1, CAC, BOSTatjana Urek (SI)
29.7. 20224 summer shows Splittřída otevřenávýborná 1, CAC, CACIB, BOSTino Pehar (HR)
30.7. 20224 summer shows Splittřída otevřenávýborná 1, CAC, BOSTimothy Thomas (AU)
31.7. 20224 summer shows Splittřída otevřenávýborná 1, CAC, CACIB, BOSCathy Delmar (IE)

RTG vyšetření, klinické vyšetření očí, AMS test

Gyda od Jakubského rybníka

Fotografie